sbTeam forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
sbTeam forum

Forum of sbTeam
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretražnikPretražnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Pozzdrav svima...

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
mafijasb




Broj postova : 5
Registration date : 02.12.2007

Pozzdrav svima... Empty
PostajNaslov: Pozzdrav svima...   Pozzdrav svima... Icon_minitimeuto pro 04, 2007 3:19 pm

ako nemate orginal cod4 igricu morate paziti na svoj profile jer ima nekolicina servera koja ponistava profil tako je i meni ponisten dragocjeni 55lvl ali srecom pomocu backup i puno muka uspio sam ga vratiti... pazite na svoje profile!!!
[Vrh] Go down
CroCarp
Admin



Broj postova : 25
Registration date : 04.09.2007

Pozzdrav svima... Empty
PostajNaslov: Re: Pozzdrav svima...   Pozzdrav svima... Icon_minitimeuto pro 04, 2007 3:42 pm

oooo di si komso! pa kad instalas patch 1.2 ne brise ti se rank, samo ti se clase preimenuju! btw. jednostavnije je napraviti backup profila kao sto ja radim!
[Vrh] Go down
MIRZAAA
Admin



Broj postova : 123
Registration date : 04.07.2007

Pozzdrav svima... Empty
PostajNaslov: Re: Pozzdrav svima...   Pozzdrav svima... Icon_minitimeuto pro 04, 2007 3:53 pm

hvala na upozorenju ali jesi ti siguran da nemze se srusiti ako iams 1.2?
[Vrh] Go down
https://sbteam.forumcroatian.com
mafijasb




Broj postova : 5
Registration date : 02.12.2007

Pozzdrav svima... Empty
PostajNaslov: Re: Pozzdrav svima...   Pozzdrav svima... Icon_minitimeuto pro 04, 2007 7:40 pm

sta je najgore imam patch 1.2. i opet se dogodilo...
[Vrh] Go down
MIRZAAA
Admin



Broj postova : 123
Registration date : 04.07.2007

Pozzdrav svima... Empty
PostajNaslov: Re: Pozzdrav svima...   Pozzdrav svima... Icon_minitimeuto pro 04, 2007 9:19 pm

a jebote a vratio si? i kako postupak plzz da i oni kojima se mozda dogodi znaju vratit
[Vrh] Go down
https://sbteam.forumcroatian.com
CroCarp
Admin



Broj postova : 25
Registration date : 04.09.2007

Pozzdrav svima... Empty
PostajNaslov: Re: Pozzdrav svima...   Pozzdrav svima... Icon_minitimeuto pro 04, 2007 9:38 pm

pa evo ovako! ja sam instalo patch 1.2 i promjenio key i osto mi rank! jucer sam igro war i samo su mi se klase preimenovale u Unknown Class
[Vrh] Go down
MIRZAAA
Admin



Broj postova : 123
Registration date : 04.07.2007

Pozzdrav svima... Empty
PostajNaslov: Re: Pozzdrav svima...   Pozzdrav svima... Icon_minitimesri pro 05, 2007 11:56 pm

to je uredu Very Happy
[Vrh] Go down
https://sbteam.forumcroatian.com
CroCarp
Admin



Broj postova : 25
Registration date : 04.09.2007

Pozzdrav svima... Empty
PostajNaslov: Re: Pozzdrav svima...   Pozzdrav svima... Icon_minitimečet pro 06, 2007 12:55 am

pa da
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pozzdrav svima... Empty
PostajNaslov: Re: Pozzdrav svima...   Pozzdrav svima... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pozzdrav svima...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
sbTeam forum :: sb klanovi :: ultimate croatian warriors-
Forum(o)Bir: